Szkolenie dla okulistów

Zaopatrywanie

Termin

szczegóły wkrótce

Cena

cena promocyjna 2199 zł, cena regularna 2399 zł

Kurs zaopatrywania urazów gałki ocznej

Urazy gałki ocznej spędzają sen z powiek okulistom w trakcie dyżuru. W zaopatrywaniu urazów ważna jest nie tylko wiedza i przygotowanie teoretyczne, ale przede wszystkim praktyka, to właśnie na nią stawiamy podczas naszego kursu. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z mikrochirurgią i chcą nabyć umiejętności praktyczne w trakcie wet-labu.

Tej wiedzy nie nauczysz się z żadnej książki ani webinaru. Tylko czas spędzony przy mikroskopie z narzędziami w ręku pozwoli Ci poczuć się pewniej, gdy podczas dyżuru będziesz zaopatrywał uraz u pacjenta.

Stawiamy na praktykę

W trakcie szkolenia, chcemy żebyś jak najmniej czasu marnował na zagadnienia teoretyczne, dlatego na ok. 10 dni przed kursem dostaniesz dostęp do webinaru, podczas którego nasza prowadząca omawia podstawowe zagadnienia teoretyczne, z którymi musisz się zapoznać.

W dniu szkolenia spotykamy się na 8 – godzinnej części praktycznej! Będziesz miał do dyspozycji mikroskop, narzędzia do mikrochirurgii, nieograniczoną ilość materiału biologicznego i nici do szycia.

Część stacjonarna kursu odbywa się w małych, 6-osobowych grupach. W trakcie kursu do Twojej dyspozycji będzie prowadząca, która przeprowadzi Cię przez proces zaopatrywania rany gałki ocznej.

 

Część praktyczna szkolenia odbywa się w dwóch terminach: 
  • 2 lipca 2022, godz. 9.00 – 17.00 (6 osób)
  • 3 lipca 2022, godz. 9.00 – 17.00 (6 osób)
Wybierz dogodny dla Ciebie termin podczas zapisywania się na kurs!

Webinar wprowadzający odbędzie się ok. 10 dni przed częścią praktyczną – o dokładnej dacie wydarzenia poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Nagranie z webinaru będzie dostępne do dnia, kiedy odbywa się część praktyczna, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł zapoznać się z materiałem wielokrotnie, w wygodnym dla siebie czasie. 

Kurs prowadzi lek. Beata Miłońska-Pego

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego II Wydziału Lekarskiego. Doświadczenie w okulistyce zdobywała w Klinice Okulistyki Wojskowego Instytutu Medycznego oraz w Zespole Oddziałów Okulistyki Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego w Warszawie, gdzie pracuje do chwili obecnej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Europejskiego Stowarzyszenia Chirurgii Refrakcyjnej i Zaćmy. Stypendystka programu Socrates Erasmus w Santiago de Compostela, Hiszpania. Uczestniczyła w licznych kursach doskonalących m.in. z chirurgii okulistycznej i okuloplastycznej, ultrasonografii w okulistyce

Lista rezerwowa Poinformujemy Cię, gdy znów będziemy mieli miejsca na kursie! :)
Przewiń do góry