Szkolenie dla okulistów

Jaskra

Termin

7 dni dostępu 7h szkolenia

Forma

Kurs online

Cena

499zł

Praktyczny kurs leczenia jaskry

Kurs “Jaskra bez tajemnic” powstał z myślą o wszystkich lekarzach okulistach, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu jaskry, która stanowi jedną z głównych przyczyn upośledzenia widzenia w krajach rozwiniętych.

Mnogość możliwości diagnostycznych i terapeutycznych niejednokrotnie stanowi wyzwanie w kwestii wyboru odpowiedniego schematu leczniczego dla naszego pacjenta.

W trakcie szkolenia nauczycie się odpowiednio interpretować badania diagnostyczne, wyznaczyć właściwą ścieżkę diagnostyczną dla danego pacjenta oraz zastosować terapię, która zapewni wieloletnią, prawidłową kontrolę jaskry.

Kurs obejmuje:

 • 7h zajęć
 • Liczne przypadki kliniczne z praktyki prowadzącej
 • Skrypt z materiałami z kursu

Jak to działa?

 1. Zapisz się na kurs.
 2. W ciągu 12 godzin od zapisania się na szkolenie otrzymasz od nas drogą mailową dostęp do kursu – link będzie aktywny przez 7 dni.
 3. Kurs możesz dowolnie przewijać, przyspieszać lub zwalniać. Odtwarzaj szkolenie według swoich potrzeb.
Polecamy przy rejestracji na kurs podać adres mailowy z platformy gmail.com. Na podany przy rejestracji adres zostaną wysłane materiał edukacyjne oraz dostęp do szkolenia.

 

 • Jaskra pierwotna otwartego kąta

 • Jaskra pierwotna zamkniętego kąta

 • Jaskra normalnego ciśnienia

 • Jaskra barwnikowa i PEX

 • Laseroterapia w jaskrze

 • Gonioskopia 

Dzięki naszej prowadzącej z ogromnym doświadczeniem w tematyce jaskry zapoznacie się z najnowocześniejszymi możliwościami  jakie oferuje okulistyka dla pacjenta jaskrowego.

Dzięki naszej prowadzącej z ogromnym doświadczeniem w tematyce jaskry zapoznacie się z najnowocześniejszymi możliwościami  jakie oferuje okulistyka dla pacjenta jaskrowego.

Zajęcia prowadzi dr n. med. Małgorzata Mulak

Specjalistka okulistyki, doktor nauk medycznych, ukończyła Akademię Medyczną we Wrocławiu. Wykładowca na  Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz na Politechnice Wrocławskiej na kierunku optometria. Swoje główne zainteresowania z zakresu jaskry oraz AMD poszerzała na licznych konferencjach i sympozjach w Polsce i za granicą oraz poprzez udział w badaniach klinicznych w zakresie wymienionych schorzeń. Od 2006 roku kierowniczka Poradni Jaskrowej w Klinice Okulistyki we Wrocławiu. Od 2019 roku do chwili obecnej przewodnicząca Dolnośląskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Okulistycznego

Lista rezerwowa Poinformujemy Cię, gdy znów będziemy mieli miejsca na kursie! :)
Przewiń do góry